Factory 86 - veel facetten, één logo

Datum start: 11-01-2016

Datum einde: 25-01-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Manuel Di Cam

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Factory 86 levert als ZZP onderneming diensten aan de media, voornamelijk in de vorm van geluid en woord. Als stemacteur voor TV/bioscoop/games, voice-over, dialoogregisseur en vertaler/copywriter. Kortom: veel verschillende schakels vormen samen één creatief geheel.

Uitstraling: young professional, creatieve duizendpoot (vreselijk term overigens), down to earth, fris, stoer, dynamisch.
Stijl: Vintage
Kleur: niet al te veel verschillende kleuren. Zwart/wit/grijstinten i.c.m. een stoere/frisse accentkleur?
Opmerking: omdat ik verschillende disciplines beoefen, is het niet de bedoeling dat het logo zich focust op 1 discipline. Dus kort door de bocht: geen microfoon als logo want dat doet de rest te kort. Het gaat vooral om het creatieve.

Background story: ik ben op mijn 8ste als stemacteur begonnen met het inspreken van stemmen voor films en series. Door de jaren heen ben ik me gaan verbreden naar het regisseren van stemacteurs, het vertalen en copywriten. Dit jaar zit ik precies 20 jaar in het vak. Ik ben altijd in dienst geweest van één studio, maar sinds 13 maanden heb ik een eigen ZZP onderneming zodat ik alle facetten kan combineren zonder me vast te ketenen aan één discipline of bedrijf.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: freebird freebird
logo-freebird-llGE8yDA

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.