Geen commentaar
FARMACOACH zoekt logo
- Wedstrijd van: Anneliesdrappier
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-01-1970
Datum einde: 15-12-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor uw inzending! De herkenbaarheid is er zeker, maar ik had het graag iets origineler dan de mortier. Ik zou liever een soort logo zien dat mijn diensten als coach weerspiegelt. Er mag een mortier in zitten, maar liefst op een minder expliciete manier. De kleuren vind ik wel goed, maar mag iets speelser. Alvast bedankt!