Geen commentaar
FARMACOACH zoekt logo
- Wedstrijd van: Anneliesdrappier
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-01-1970
Datum einde: 15-12-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

evt andere kleuren(combinaties) als u aangeeft wat u waar zou willen :)

evt andere kleuren(combinaties) als u aangeeft wat u waar zou willen :)

evt andere kleuren(combinaties) als u aangeeft wat u waar zou willen :)

Nog eentje :) kleuren combinatie vind ik persoonlijk erg mooi. Ieder zijn smaak. Hopelijk is dit die van u!

Hopelijk ziet u iets leuks tussen mijn inzendingen. Hoop ondanks dat ik ietwat laat ben op commentaar zodat ik mijn werk nog kan verbeteren!
Groeten,
Menno
Dank u wel voor uw talrijke inzendingen! Mijn excuses voor mijn late feedback! Ik vind de keuze van lettertype mooi en het concept op zich leuk, maar ik zoek iets anders dan een mortier om mijn herkenbaarheid als apotheker te tonen. Ik zou meer mijn functie als coach willen in de kijker zetten, want ik heb geen apotheek uitbater. Ik zoek meer een mannetje ofzo of iets verwerkt in de namen dat verwijst naar mijn functies.
Alvast bedankt voor de moeite indien u nog tijd heeft om de nodige aanpassingen te doen.
MVG Annelies

Geen commentaar

Geen commentaar