Hoi,
Hierbij drie versies met (complexe) afbeeldingen erbij.
(Als u er op door klikt komt hij groter in uw scherm)
Ik ben benieuwd naar uw op- en/of aanmerkingen.
Met vriendelijke groet,
Remco
Feestgemak
- Wedstrijd van: Feestgemak
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 17-01-2012
Datum einde: 27-01-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hoi,
Hierbij een versie met afbeeldingen erbij.
Om het subtiel te houden heb ik gekozen voor twee kaarsjes aan de zijkant zodat het logo qua kleuren en "drukte" mooi in evenwicht blijft.
Met vriendelijke groet,
Remco M. Out
Ik ben nog bezig met een versie met andere afbeeldingen, die komt maandag of dinsdag online.

Beste Feestgemak,
Hierbij een andere versie van uw logo.
Ik heb gebruik gemaakt van vrolijke kleuren en een gezellig lettertype.
Ik ben benieuwd naar uw reactie.
Met vriendelijke groet,
Remco M. Out
Ik vind het een leuk logo. De kleurtjes, het lettertype, do bolletjes en de tekst eronder, allemaal goed. Behalve dat ik het geheel wat saai vind. Er mag nog wel iets van een plaatje ofzo bij.
Beste feestgemak,
Bedankt voor de positieve reactie. Ik ga er mee aan de slag!

Beste Feestgemak,
Hierbij mijn inzending.
Ik heb gebruik gemaakt van een retro lettertype en zachte kleuren. Ik hoop dat het bevalt.
Ik hoor graag uw op- en aanmerkingen.
Met vriendelijke groet,
Remco M. Out