Variant 2: explosievere kleuren en ander schrift.
Feestgemak
- Wedstrijd van: Feestgemak
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 17-01-2012
Datum einde: 27-01-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste heer/mevrouw,
Hierbij mijn toelichting bij mijn inzending voor uw vraag naar een logo.
Het logo beeld een zegel (van kwaliteit) in feestelijke stijl uit. Daarin staat de naam met uw specialiteit: de high-tea/cupcake. De stijl is - zoals u vraagt - fleurig en heeft ambachtelijke kenmerken (krullen en ruitjespatroon). Hiermee vormt het een stijlvolle beeltenis van uw bedrijf en diensten.
Met uw commentaar kan ik eventuele aanpassingen naar uw wens maken.
Met vriendelijke groet,
Marco (ii11 Design)
Ik vind het een leuke vorm. De kleuren mogen van mij explosiever. Daarnaast vind ik dit lettertype niet mooi. Het is wel met krullen, maar niet sierlijk Het lijkt kinderlijk geschreven. Ook zou ik liever de tekst; high tea, cupcakes en taarten zien i.p.v. catering.
Bedankt,
m.v.g. Patricia