Fris en eigentijds logo voor aanbieder van cursussen

Datum start: 25-07-2014

Datum einde: 08-08-2014

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
Kakhovka

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Yulius Opleidingen is onderdeel van geestelijke gezondheidszorg instelling Yulius. De afdeling Yulius Opleidingen is momenteel bezig om zich te commercialiseren. Hiervoor worden onder andere een productbrochure en website ontwikkeld. Hiervoor is een logo nodig.

Enkele criteria om rekening te houden met de ontwikkeling van het logo, zijn:
- De core business van Yulius Opleidingen is het aanbieden van trainingen, cursussen en nascholing.
- De doelgroep zijn organisaties waar mensen zoals psychologen, hulpverleners en artsen werken. Je kunt denken aan Riagg maar ook gemeenten.
- De naam Yulius Opleidingen zal nog veranderd worden. De voorkeur gaat dan ook uit naar een logo zonder woorden erin.
- Yulius Opleidingen valt onder de organisatie Yulius en zal daarom qua kleuren enigszins gelijk moeten zijn aan Yulius.
- De Yulius- kleuren die gebruikt mogen worden zijn in CMYK:
* Cyaan: 100.0.0.0
* Paars: 82.100.0.12
* Zwart: 0.0.0.100
* Wit: 0.0.0.0
* Zongeel: 0.4.87.0
* Sinaasappeloranje: 0.46.100.0
* Fuchsiaroze: 12.100.0.0
* Lentegroen: 30.0.62.0
* Zeegroen: 94.0.53.0
* Nachtblauw: 100.19.8.50


Ontwikkel een eigentijds logo dat past bij de huisstijlkleuren van Yulius. De voornaamste kleur die afdeling Yulius Opleidingen gebruikt is sinaasappeloranje, cmyk 0.46.100.0. Het logo dient eenvoudig gebruikt te worden in offertes, productbrochures maar ook op de website

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: estoy estoy
logo-estoy-3lOfaqGW

estoyestoy

Misschien laat dit goed zien wat de mogelijkheden zijn. Zo zou de schuine en gekleurde belijning een mooie rol kunnen spelen in de huisstijl. Ook is het mogelijk om een enkele kleur terug te laten keren (zoals hier een zijde van het visitekaartje) met daarop het logo in een mono kleur (in dit geval wit). Uiteraard zullen we bij interesse tezamen kunnen toewerken naar een bijpassende huisstijl. Dit is dan ook slechts een impressie.

Overigens ziet u bij de eerste inzending rechts onderaan nog een optie waarbij de bedrijfsnaam aangepast kan worden. Dit zal verder geen probleem opleveren. Bij een langere naam, kan de belijning eventueel ook aangepast worden.

estoyestoy

Daarnaast is het natuurlijk ook mogelijk om het logo qua kleur aan te passen. Denk bijvoorbeeld aan slechts twee of drie kleuren.

Yulius OpleidingenYulius Opleidingen

Beste Chantal,

Hartelijk dank voor je ontwerp inclusief motivatie, deze is erg verhelderend. Je ontwerp gaat mee in de voorselectie. Naar verwachting zal een dezer dagen de winnaar bekend gemaakt worden.

Met vriendelijke groet,
Yulius Opleidingen

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-estoy-2WlDz5UW

estoyestoy

Beste Yulius opleidingen,

Hierbij mijn inzending. Het ontwerp is voornamelijk typografisch. Daar heb ik voor gekozen, omdat de naam in mijn opinie al veelzeggend is.

Het ontwikkelen door middel van het volgen van een of meerdere opleidingen wordt verbeeld door het uitrekken van de bedrijfsnaam. De lijn geeft aan dat dit binnen de grenzen van het individu gebeurt. Deze is deels open gelaten, zodat er altijd een uitweg is. Het is dus geen gesloten box, maar groeit juist mee, zonder aan herkenbaarheid in te leveren.

Door de bedrijfsnaam op te splitsen, ontstaat er een compact geheel. Ze zijn gestapeld wat een knipoog is naar het 'samen bouwen' of 'support'.

Het is redelijk strak en recht toe recht aan. To the point. Afgezien van de afgeronde hoeken, wat het juist een ietwat zachtere uitstraling geeft. Het vrolijke zit hem in de kleurenreeks. Zonder dat het kinderachtig wordt. Het zal een brede range aan mensen aanspreken.

Hopelijk spreekt het ontwerp en de motivatie u aan. Aanpassingen zijn altijd bespreekbaar. Ik kijk in ieder geval erg uit naar uw reactie.

Met creatieve groet,
Chantal

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.