Beste opdrachtgever,
Bij deze mijn ontwerp. Ik heb vier kleuren gebruikt uit jullie spectrum om de veelzijdigheid weer te geven. De verschillende grote van de bolletjes versterken dat. De vorm van de bolletjes in totaal lijkt wel op een 'een goed stel hersens' Tevens op een communicatieballon. Communiceren is immers heel belangrijk tijdens een training. Ik ben benieuwd of het aanspreekt.
Met vriendelijke groet,
Jet
Fris en eigentijds logo voor aanbieder van cursussen
- Wedstrijd van: Yulius Opleidingen
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 25-07-2014
Datum einde: 08-08-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Jet,
Hartelijk dank voor je inzending, het ziet er erg leuk uit en je achtergrondinformatie is ook helder.
Naar verwachting zal een dezer dagen de winnaar bekend gemaakt worden.
Met vriendelijke groet,
Yulius Opleidingen
Beste Yulius opleidingen,
Dank voor uw bericht. Brengt mij nog in de gelegenheid om nog een toegeving te geven op mijn uitleg. De spraakballon/hersenen kan tevens gezien worden als een 'denkraam' gedachtenballon. Term denkraam is een uitvinding van Marten Toonder ;-)
Veel succes met jullie keuze maar bovenal met de opleidingen.
Met vriendelijke groet,
Jet
correctie toegeving is toevoeging.
Zag dat de winnaar bij jullie Julius al bekend is dat is Wim, leuk logo van Wim veel succes dus ook met zijn logo
Mvg
Jet
Beste Jet,
Nog hartelijk dank voor de toevoegingen. De winnaar is inderdaad al bekend gemaakt en de keuze is naar een ander uitgegaan.
Alsnog hartelijk dank voor jouw deelname!
Met vriendelijke groet,
Yulius Opleidingen
Graag gedaan en nogmaals succes. Dan moeten jullie meen ik nog wel de keuze officieel maken anders krijgt Wim de 200 euro niet van Brandsupply. Dan komt er een groen kader om zijn ontwerp te staan (zou eigenlijk een goud kader moeten zijn ;-)
Groet Jet