Fris en strak logo voor een landbouwmechanisatie bedrijf

Datum start: 17-01-2016

Datum einde: 17-02-2016

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
R/A Designs

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We zijn op zoek naar een fris en strak logo voor een landbouwmechanisatie bedrijf genaamd 'Frans Piek'.

Logo wordt gebruikt voor communicatie en print doeleinden, zoals:

Facturen, briefpapier, gevelreclame, visitekaartjes, enveloppen, e-mails, website, bedrukking etc..

Bedrijfsnaam: Frans Piek
Subtitel: Landbouwmechanisatie

Tijdens de wedstrijd proberen we zoveel mogelijk feedback / beoordelingen te geven zodat iedereen tot het beste resultaat kan komen. Probeer bij het ontwerpen van het logo verder te denken dan alleen een 'simpele' tractor.

Kernwoorden / denk aan:

Mechanisatie, reparatie, verkoop, onderhoud, landbouwmachines, gereedschap, trekkers, gereedschap, trekker band (profiel band) etc..

Om de prijs in ontvangst te kunnen nemen moet de winnaar het ontwerp leveren volgens de volgende voorwaarden:

- CMYK
- Vector
- PDF
- EPS
- Ai
- Eventueel gebruikte Font(s)
- Eventueel gebruikte afbeeldingen
- Allemaal rechtenvrije materiaal (eventuele font en afbeeldingen)
- De bestanden moeten door mij aan te passen zijn dus alle layers moeten aanwezig zijn

Bedrijfsomschrijving


Frans Piek is een landbouwmechanisatie bedrijf uit Nederland. Met werkzaamheden als:

Reparatie, onderhoud en verkoop van landbouwvoertuigen, agrarische voertuigen, grasmaaiers en gereedschap.

Doelgroep


De doelgroep bestaat voornamelijk uit boeren en mensen die agrarische en landbouw voertuigen willen kopen, onderhouden of repareren.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De primaire kleur is momenteel 'blauw' deze zien we dan ook graag in het logo terugkomen. Verder zouden we graag zien dat de subtitel 'landbouwmechanisatie' verwerkt wordt in het logo.

Designer: mot mot
logo-mot-fHKSFKoC

Geen commentaar

motmot

Oké ik zie net de beoordeling van het design, maar hiermee was ik toch al bezig, dus hierbij alsnog deze impressie van meerdere kleurmogelijkheden.
De vormgeving is gebaseerd op èn gereedschap èn een blad - maar dan subtiel in het geheel verwerkt. De steeksleutel trekt ook de aandacht als "uitroepteken".
Ik hoor graag jullie feedback en eventuele suggesties ter verbetering van het ontwerp. Met vriendelijke groet, mot

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-yPRL2Th2

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-zJ4Ytboe

Geen commentaar

pixelivepixelive

Like it a lot, but can you change the leaf for something else maybe :)?

pixelivepixelive

Hello Mot, Any chance you can replace the leafs?

motmot

Hallo Pixelive,
sorry voor de late reactie, ik ben al een beetje voor jullie aan het schetsen geweest en ga zo spoedig mogelijk weer verder. Al vind ik het wel een beetje lastig: de combinatie gereedschap/gewas leek me juist zo goed passend bij mechanisatie/landbouw. En de combinatie van de twee vormt een “oké-vinkje” als symbool, ook mooi meegenomen. Maar jullie hebben eerder de toepassing van meerdere gereedschappen voor ogen, denk ik? Groeten, tot later, mot

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.