Geen commentaar
Fris logo voor nieuwe website over Merken
- Wedstrijd van: Hugo Hemel
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-09-2014
Datum einde: 25-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Nog een enigszins aangepaste versie, mvgr MOT

Geen commentaar

Geen commentaar
Goedenavond Hugo, hierbij mijn voorstel (nogal laat, sorry daarvoor). Het beeldmerk is eigenlijk heel simpel, bestaat uit een afgeronde rechthoek met daaroverheen twee blokjes. Visueel vormen die de letter H, maar het beeldmerk doet ook denken aan een schakel. Symbolisch voor het web, de 'schakel' die jouw website vormt tussen idealen-realiteit-doelen / aanbieders-zoekers.
Maar vooral is het een strak beeldmerkje, de H is goed leesbaar en herkenbaar, en het is makkelijk toepasbaar in allerlei situaties (avatar, print, 3d ...)
Ik ben benieuwd naar je mening, laat het me weten indien je nog aanpassingen zou willen zien) Mvgr MOT
PS de inzendingen worden op deze website verkleind weergegeven, daardoor vertekent het beeld (blokjes, spikkels) - om het ontwerp echt goed te kunnen zien moet je erop klikken, en eventueel nog "koppeling openen in nieuw tabblad" kiezen.