Gek op kaas? Ontwerp een nieuw logo voor een kaasboerderij!

Datum start: 27-03-2013

Datum einde: 10-04-2013

Totaal budget: € 299.00
Nieuwste inzending
Book cover
youran

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij willen een authentiek logo zonder te vervallen in cliches (tulpen, molens, klompen, etcetera). We willen het pure karakter van ons kwaliteitsproduct benadrukken en tegelijkertijd toegankelijkheid uitstralen. Uitnodigend is een woord dat bij ons past.
Het logo zal worden gebruikt voor website, huisstijl en in de toekomst wellicht als kaasmerk (sticker op het kaasplastic).

Bedrijfsomschrijving


Rotteveel Boerenkaas produceert dagelijks kaas van verse melk. Wij hebben een boerderij van 45 hectare in het Groene Hart met 100 melkkoeien en divers ander vee. Per dag maken wij 200 kilo Goudse kaas in houten vaten met linnen doeken; op ambachtelijke wijze. Wij leveren deze kaas aan de groothandel en een klein deel wordt verkocht aan huis.

De boerderij bestaat sinds de jaren '80 en is een familiebedrijf. Het ambachtelijke kaasmaken is van generatie op generatie overgedragen en dit heeft erin geresulteerd dat onze kaas tot de top van Nederland behoort.

Doelgroep


De doelgroep van Rotteveel Boerenkaas is primair B2B (groothandel/retail). Dit is een conservatieve markt. We willen ons in deze markt onderscheidend presenteren zonder dat we de koper afschrikken door een te moderne uitstraling ("doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg")

Een klein gedeelte van onze handel is B2C (particuliere verkoop).

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Qua kleurgebruik denken wij aan natuurlijke tinten (bruin, groen, (kaas)geel, blauw, wit).

Wij zoeken niet naar de 'klassieke'boerenlogo's; dus geen klompen, klederdracht, dat soort zaken.

Logo's die ons aanspreken zijn bijvoorbeeld:
- Vlaamsch Broodhuys
- Marqt
- Apple
- Willem & Drees
- Evenementenlocatie De Dyck (Woubrugge)
- Hello Fresh

Designer: AnnemarijL AnnemarijL
logo-annemarijl-2WrPwyye

AnnemarijLAnnemarijL

Logo met verschillende kleuren achtergrond

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-annemarijl-1uXh96ae

AnnemarijLAnnemarijL

Een variaties op een eerder ingezonden logo

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-annemarijl-4T0FKgJk

AnnemarijLAnnemarijL

Een aantal variaties op een eerder ingestuurd logo

erikrotteveel@hotmail.comerikrotteveel@hotmail.com

Beter,kun je ze ook in kleur laten zien?

AnnemarijLAnnemarijL

Bedankt voor de reactie. Ik heb de logo's de kleuren gegeven die ik eerder ook al gebruikt heb. Mocht u andere kleuren willen zien, is dat natuurlijk ook mogelijk. Daarnaast heb ik ook wat aanpassingen gedaan met een gekleurde achtergrond. Ik wacht u reactie af, groet.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-annemarijl-tu5vMfFw

AnnemarijLAnnemarijL

Een opvallend logo, in meerdere kleurencombinaties mogelijk

erikrotteveel@hotmail.comerikrotteveel@hotmail.com

Leuk, strak en goed over nagedacht dat het ook op een kaas kan, twijfel iets over de rand, letters vallen weg

AnnemarijLAnnemarijL

Bedankt voor de leuke reacties op mijn creaties! Ik heb nog een aantal aanpassingen gedaan. Mocht er iets niet naar wens zijn? Dan hoor ik het graag!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-annemarijl-tHmCYmrw

AnnemarijLAnnemarijL

Een origineel en gemakkelijk herkenbaar logo

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-annemarijl-sfSTkuSu

AnnemarijLAnnemarijL

Een eenvoudig en eigentijds logo

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.