Gezocht, een herkenbaar logo voor een nieuw beroep, senioren verhuis consulent!

Datum start: 05-09-2017

Datum einde: 01-10-2017

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Designer015

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben net mijn eigen bedrijf begonnen als senioren verhuis consulent, een beroep dat nog amper bestaat, en weinig bekend is. Daarom zoek ik hulp bij het ontwerp van een logo dat mij op de kaart zet!

Ter verduidelijking, ik bied organisatie, coördinatie en ondersteuning bij alle aspecten van een verhuizing.

Ik zit in een constant spanningsveld betreft mijn doelgroep (senioren en jongere mantelzorgers) en uitstraling (professioneel & high-end vs warm & persoonlijk). Hierbij zijn betrouwbaarheid en betrokkenheid belangrijk.

Dit (samen met een link naar mijn bedrijfsnaam: Kroon Verhuis Consulent) moet op een of andere manier vertegenwoordigd worden in mijn logo, en zal gebruikt worden op al mijn promotie materiaal en correspondentie.

Wie durft deze uitdaging aan?

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: 99 designs 99 designs
logo-99-designs-ip0r2vGy

99 designs99 designs

Huiselement toegevoegd. Huis is blij, opdrachtgever ook, consultant ook?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-99-designs-qPGk6fpI

99 designs99 designs

Vraag en antwoord samengebracht in een positieve uitstraling. Kroon ontzorgt. En dat betreft niet alleen de verhuizing zelf, maar alles wat daar mee samen gaat.

Dus geen huisje en nee, ook geen Kroon.

Kroon Verhuis ConsulentKroon Verhuis Consulent

Beste ontwerper,
Je hebt een helder beeld en duidelijke visie, en ik vindt dit een mooi logo, heel erg mijn stijl. Als ik een (algemener) adviesorgaan was zou ik dit logo perfect vinden, maar ik mis toch de link naar mijn vakgebied (alles rondom een verhuizing).

Kan je dezelfde helderheid doorvoeren in een nieuwe ontwerp, maar dan sterker verbonden aan mijn vakgebied? (en een kroon hoeft idd niet in het ontwerp als het niks toevoegt, mijn naam is tenslotte al heel duidelijk).

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.