Leverbaar in elke gewenste kleur(combi).
Ik heb hier gekozen voor mat-kobaltblauw met limegroen.
De lijn van de shooting star heb ik ter vergelijk op 2 manieren toegepast, achterlangs en door de 'e' heen schietend
De punt van .eu is de ster. Op deze manier is de lijn tevens een aanwijzing naar eu
Mvg
Dennis Hartman
Gezocht een professioneel logo voor mijn eenmanszaak InkoopSter eu
- Wedstrijd van: agnes@inkoopster.eu
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 14-12-2019
Datum einde: 04-01-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
een logo op maat

Geen commentaar
Ik kan hierna nog 1 inzending plaatsen (van de 15 max p.p.) dus mocht u nog kleurverzoek hebben of lettertype wijziging of detailwijziging of gewenst onderschrift, hoor ik dat graag
mvg

Geen commentaar

Geen commentaar

Wellicht is dit ontwerp en 1 vd varianten meer wat u zoekt. Kleurverzoeken welkom
mvg

Geen commentaar

Geen commentaar

Een nieuwe poging een passend logo te maken. Zonder feedback is het een beetje schieten in het donker, dus hopelijk vind u het wat.
Het beeldmerk verbeeld abstract een ster (5 punten) en een netwerk,en de bedingingsprocedure met het project/opdrachtgevr in het midden en de bedingers eromheen
mvg

nog 2 variaties in het kleurgebruik

Geen commentaar

kleurgebruik beeldmerk andersom

Beeldmerkje iets dunner, en andere kleurencombi geprobeerd
Bedankt voor de moeite maar ik had aangegeven geen volledige ster in het logo te willen zien.
aha, duidelijk. U zei er in de briefing 'niet enthousiast over te zijn', wat niet hetzelfde communiceert als 'sowieso geen hele ster'. Overigens is dit w.m.b. meer een mannetje dan een duidelijke ster, vandaar dat ik de keus toch maakte. Maar bedankt voor de feedback

Geen commentaar
inkoop nu extra benadrukt, alsook ster, en het geeft visueel een leuke dynamiek aan de tekst waardoor hij meer beeld wordt dan tekst
Ik hoor graag eventuele kleurverzoeken
Bedankt voor de moeite maar ik had aangegeven geen volledige ster in het logo te willen zien.
vandaar ook de inkepingen en vervorming tot een S en een mannetje :-) maar nu is me duidelijker wat u exact bedoeld

Geen commentaar
Beste Agnes,
hierbij mijn ontwerp voor jouw logo. Feedback altijd welkom
mvg
Dennis Hartman
De ster is ook een figuurtje alsook een S
Bedankt voor de moeite maar ik had aangegeven geen volledige ster in het logo te willen zien.
het is een S en een mannetje, en idd abstract een ster. Dacht dat u enkel bedoelde 'ster op zich'niet gewenst. Zijn er verder wel kwaliteiten voor u in de tekst of kleurkeuzes?