Gezocht hip logo met toch nog een warme uitstraling

Datum start: 21-08-2019

Datum einde: 04-09-2019

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
SvanderLaan

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het betreft een logo voor mijn coachpraktijk. Naam is: Coachpraktijk Nu Jij.
De letters N en J zijn belangrijk, maar niet van doorslaggevend belang. Kan er alleen maar een saai logo gemaakt worden met die letters, dan vooral niet doen.
Ik coach moeders die een verstandelijk beperkt kind hebben of een kind met een ontwikkelingsachterstand, dat tussen de 5 en 10 jaar oud is.
De moeders zullen twintigers en dertigers zijn, vandaar dat het logo wel bij hun leeftijd aan moet sluiten.
Deze moeders zijn vaak uitgeput, gedesillusioneerd, eenzaam en ongerust. De gedachte achter de naam van de praktijk is dat alles en iedereen altijd belangrijker is in hun leven, nog meer dan bij 'gewone' moeders. En nu zijn zij eens aan de beurt, tijd om aan zichzelf te gaan werken voordat ze zijn opgebrand. Deze moeders zijn vaak sterke 'oermoeders' die al jaren niets anders doen dan vechten voor hun kind. Het zou fijn zijn als het logo een positief en vertrouwen schenkend uiterlijk heeft. Het hoeft geen kleurige bonte boel te worden, maar vooral ook geen saai standaard coachlogo met dingen als een lotusbloem, steentjes, of een golf.
stoer is een woord wat er bij hoort.

Bedrijfsomschrijving


Coachpraktijk

Doelgroep


moeders die een verstandelijk beperkt kind hebben of een kind met een ontwikkelingsachterstand, dat tussen de 5 en 10 jaar oud is

Kleuren, favoriete logo's, must haves


geen primaire felle kleuren, geen pasteltinten.

Designer: HEINkoppen HEINkoppen
logo-heinkoppen-QyJqUHmi

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-heinkoppen-9wn0U448

HEINkoppenHEINkoppen

In dit logo heb ik gespeeld met de n en de j. Samengevoegd en wat vervormd geeft het een beeld van een persoon die naar zichzelf wijst alsof ze zegt ‘Ik?’ Het antwoord is dan ook NU JIJ. Er staat alleen geen JA! bij...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-heinkoppen-8i9YsJI8

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-heinkoppen-85pq4Qu8

HEINkoppenHEINkoppen

In deze ontwerpen heb ik meer gespeeld met de vormen van de letters. Het geeft een (typo)grafisch beeld zonder al te veel ruis eromheen. De kleuren kunnen natuurlijk aangepast worden.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-heinkoppen-7TW7GYW8

HEINkoppenHEINkoppen

In dit logo toch een beeld dat voor zichzelf spreekt. Om het vrouwelijker te maken heb ik de nagels ‘gelakt’, zodat er ook meer glans ontstaat, maar de wijzende vinger is natuurlijk van de coach die enigszins dwingend tegen de cliënt zegt ‘NU JIJ’.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.