GEZOCHT: Schildersbedrijf zoekt creatieveling voor het ontwerp van een spetterend logo!

Datum start: 30-05-2011

Datum einde: 13-06-2011

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
Ucreative

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Logo graag fris en modern.

Logo moet aan volgende punten voldoen:
- Duidelijk zichtbaar
- Herkenbaar van grote afstand
- Sterk/sprekend (bv NS logo)
- Niet oubollig, wél modern
- Verfrissend en exentriek

Bedrijfsomschrijving


Kemps R&R (Restauratie & Renovatie) is actief in het restaureren en renoveren van schilderwerk van allerlei woningen en (monumentale)gebouwen. Door het specialisme op het gebied van oude architectuur en stedenbouw zijn zij in staat de waarde van vooroorlogse woningen te verhogen waardoor deze langer kunnen blijven bestaan.

Het schildersbedrijf verleend zijn diensten voornamelijk aan bezitters van ‘voor oorlogse’ woningen, die waarde hechten aan het behoud van de authentieke uitstraling van de woning.

Doelgroep


De doelgroep bestaat voornamelijk uit “baby boomers” met een groot budget, dit zijn over het algemeen types die waarde hechten aan kunst en cultuur. Zij bezitten meestal een groot ‘voor oorlogs’ huis (vrijstaand of 2 onder 1 kap) met achterstallig onderhoud.

Daarnaast richten wij ons op de VVE’s in de regio Groningen/Drenthe en monumentale werken in dit gebied.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Kleuren:
- grijs
- blauw
- rood
- wit

Designer: wendesign wendesign
logo-wendesign-MpyHLFs8

wendesignwendesign

Excuses voor de late reactie. Ik heb een drukke week achter de boeg. Bijgaand een nieuw ontwerp met schild...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-wendesign-0r5502bI

wendesignwendesign

bij deze...

StefanFransStefanFrans

Hoi,

Dankjewel voor je inzending!
Na overleg met de cliënt, is er naar voren gekomen dat het beeldmerk moet bestaan uit een schilderswapen.
Hoop dat je dit in je volgende ontwerp kunt meenemen!

Mvg,

Stefan.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-wendesign-pimsxeca

wendesignwendesign

de rode kleur iets donkerder en R&R iets groter...

StefanFransStefanFrans

Hoi,

De verbeteringen zien er goed uit! Misschien dat je restauratie en renovatie ook een beetje dikker kan maken?

Mvg,

Stefan.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-wendesign-Jfyb21Uu

wendesignwendesign

Hierbij mijn eerste ontwerp. Ik zie uw reactie graag tegemoet

StefanFransStefanFrans

Hoi,

Dankjewel voor je leuke inzending. Hij is erg leuk bedacht dat je de letter K als \'dak\' laat fungeren. Hij valt ook goed op vanaf een afstand. Misschien dat je nog even zou kunnen kijken naar de woorden \'restauratie en renovatie\', dat zou misschien nog iets duidelijker kunnen.

Mvg,

Stefan.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.