Geen commentaar
Gezocht Stoer duurzaam en robuust logo voor pallethandel
Datum start: 11-10-2021
Datum einde: 18-10-2021
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


We hebben diverse meningen gevraagd, maar het blijkt niet direct duidelijk dat het om pallets gaat en pijlen van recycling, dus misschien kan je daar nog wat mee?
De pallets zitten in de pijlen?
De pijlen van recycling ontstaan uit de pallets. De pijlen van recycling zijn 3 pijlen in een driehoek. Dat gaat niet werken in een vierkant. De pijlen in een recycling symbool laten de circulatie zien
Als de anderen pijlen van recycling duidelijk willen hebben. Dan blijf je in 3 pijlen in een driehoek. Het gaat om het symbolische effect van recycling. Dat je de circulatie laat zien van recycling. Als de anderen graag nog duidelijker recycling willen hebben. Dan hou je het op 3 pijlen. Daarnaast kun je op je website nog specifieker uitleg geven wat een onderneming doet.
Bedankt voor je feedback!
Nu is mijn vraag. Hoe denken de meningen van anderen over de ontwerpen met 1 pijl naar links of 1 pijl naar rechts of beiden naar links en rechts wijzend, zonder enige effect van circulatie maar wel 5* ontvangen. Laten die ook duidelijk recycling zien?
Zie dat mijn beoordeling is weg gehaald. Vind het jammer. Dan houd het op voor mij. Zie dat anderen alleen 1 pijl of 2 pijlen hebben en dat laat wel recycling zien? Maargoed. Ieder geval succes verder
We geven sterren zodat we overzicht houden, omdat we dan wel gecharmeerd zijn van de stijl, maar misschien nog iets aangepast willen zien. Aangezien het nog een aantal dagen duurt is die mogelijkheid er nog.
We geven sterren zodat we overzicht houden, omdat we dan wel gecharmeerd zijn van de stijl, maar misschien nog iets aangepast willen zien. Aangezien het nog een aantal dagen duurt is die mogelijkheid er nog.
Excuus, de post ging dubbelop
Bedankt voor je ontwerp Mell, ik snap het idee er achter helemaal hoor! We willen alleen graag dat iedereen het in één oogopslag ziet. De andere ontwerpen waar je naar verwijst heeft nog niet iedereen gezien.
Bedankt voor uw bericht, maar gezien de volledige beoordeling weg is gehaald. Hoef ik het ontwerp niet meer aan te passen?
"We geven sterren zodat we overzicht houden, omdat we dan wel gecharmeerd zijn van de stijl, maar misschien nog iets aangepast willen zien"
Je bent altijd vrij om het ontwerp aan te passen!
Ik pas het ontwerp niet aan. Het heeft geen nut als de beoordeling is gegeven, daarna weg gehaald en dan het ontwerp aan te passen. Nu krijgt u allemaal dezelfde stijl logo's. Ik laat het hierbij. Succes verder
Want dan laat je van alles aanpassen door iedereen. Het blijft een wedstrijd. Gezien ontwerpers zoveel tijd en energie insteken. Is teleurstelling altijd groot

Geen commentaar
Bij deze het ontwerp aangepast.
In de kader heb ik niet alleen het recycling-aspect, maar ook de pallets in verwerkt.
Op deze manier laat je duidelijk de recycling-aspect zien. Door alleen 1 pijl naar voren of naar achteren toe te passen in een ontwerp is het niet duidelijk of het om re(cycling) gaat. re-cycling geeft het al aan. Circulatie.
Klopt. Erg goed, kun je nog iets met een kleur doen? En Kooy&co; rechtsonder pallet? En stel dat we een stempel zouden willen maken, zou dat dan kunnen met dat vierkantje met RE erin en dan pallet waar nu Kooy&co; staat? Hoop dat je weet wat ik bedoel:)
Niet goed genoeg. Ontwerp van Sariaka vierkantje met 1 pijl. Laat recycling zien? Ontwerp van Badalhassan 1 pijl naar links en 1 pijl naar rechts. Laat recycling zien? Petje 1 pijl naar rechts. Laat recycling zien? Vind het apart dat de meningen van anderen zeggen dat bij mij niet duidelijk is dat recycling is, maar van bovenstaande van de anderen wel recycling Laat zien. Het houd ieder geval voor mij op.

Geen commentaar
Hallo,
Bij deze mijn ontwerp. Ik heb er een uitleg bij gedaan.
Met vriendelijke groet,
Melvin
Melvin, hartelijk bedankt! Het is een mooi ontwerp, ik hou ervan, maar ik ben bang dat iemand die onze naam niet kent het niet direct zal lezen als 'REpallet', en dat is wel belangrijk.
Bedankt voor uw feedback. Ik zal wat anders bedenken