Gezocht Uniek en onderscheidend logo voor praktijk in Craniosacraaltherapie

Datum start: 07-05-2020

Datum einde: 14-05-2020

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
brondone

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een uniek en onderscheidend logo voor mijn praktijk in Craniosacraaltherapie. Ik wil het logo gebruiken voor mijn communicatie op website, visitekaart, naambord en briefpapier.
Stilte & contact uitstralen is wat ik graag wil.

Bedrijfsnaam: Cranio Purmerend
voeljebeterinjevel.nl is mijn slogan (tevens handelsnaam & website)

Kenwoorden:
Aanraken
Contact
Stilte
Verbinding
Veiligheid
Bewustzijn

Als je zoekt op Craniosacraal logo afbeeldingen zie je welke logo's mijn collegae zoal gebruiken. Voel je vooral niet beperkt door de vorm die ik heb geschetst, denk out-of-the box en wees creatief! Ik ben nieuwsgierig en laat me verrassen.
Heidi

Bedrijfsomschrijving


Je vraagt je waarschijnlijk af wat Cranio is en dat is nu precies het imagoprobleem van mijn beroepsgroep.
Craniosacraaltherapie, afgekort Cranio, is een lichaamsgerichte behandeling van gezondheidsklachten. Cranio gaat er vanuit dat een gezond lichaam ‘altijd in beweging’ is. Verstoringen in beweging door bijvoorbeeld trauma kunnen zich uiten op alle lagen van je lichaam. Fysiek, mentaal, emotioneel & spiritueel. Door met lichte aanraking én langere tijd te werken op je bindweefsel is het mogelijk je weefsel te laten ontspannen zodat de doorbloeding verbeterd. De combinatie van aanraking en aandacht, leert je bewust te worden van de signalen van je lichaam en je klachten.

Doelgroep


Iedereen
Het is mijn missie dat iedere pasgeboren baby maar ook zijn of haar ouder(s) een Cranio sessie kunnen krijgen!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Blauw-paars, zie voorbeeld in bijlage.

Designer: hellenjelena hellenjelena
logo-hellenjelena-yPhHNA6i

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-hellenjelena-wYk6xWoS

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.