Geen commentaar
GO in control - Logo, visitekaartje en webbanner
- Wedstrijd van: GO in control
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-01-2016
Datum einde: 09-02-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Djw. Dit logo is wat mij betreft voor nu af en zal ik meenemen in de vergelijking. Daarbij ga ik voor het dunnere lettertype.

Geen commentaar
Heb nog even gezocht. Het gewenste lettertype is Philosopher.
Kun je de onderste zin in of de donkerblauwe of de lichtblauwe kleur zetten? Dank alvast.

Geen commentaar
Deze zou ik graag zien met de kleuren van uw 2e ontwerp. Graag in het lettertype van website (volgens mij MS Sans Serif).
Onderste zin in zelfde kleurstelling als de rest. Dank alvast.

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Klein detail: Control is met kleine c(ontrol). De onderzin (Partner...) valt op de witte ondergrond teveel weg. Kunt u er nog meer één geheel van maken? Is een overloop van blauw naar groen mogelijk?

Geen commentaar
Het andere ontwerp vind ik mooier