Geen commentaar
Good2Connect Logo & huisstijl
- Wedstrijd van: rigostegeman
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 11-04-2013
Datum einde: 10-05-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Hierbij een 2 tal logo's in verschillende kleuren. Met deze logo's kan het woord Good prima losstaand gebruikt worden van de rest. Daarnaast heb ik het verbindende element tussen de o's en de d' en de c'd teruglaten komen. De rede dat ik nog geen huisstijl heb gemaakt is omdat ik vindt dat de keuze van een logo niet bepaald moet worden door een huisstijl.
Het woord GooD lijkt op deze manier ook wel op een mannetje met een brilletje