Geen commentaar
greek foodtruck GREEK2GO
- Wedstrijd van: iportokalidou@hotmail.com
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-07-2019
Datum einde: 29-07-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Bij deze een andere voorstel :)

Hallo,
Bij deze mijn ontwerp :) Ik heb van de cijfer 2 de Griekse vorm genomen, maar het is tevens ook de pilaren van de griekse gebouw :)
Tussen de 2 pilaren heb ik een mes verwerkt en in de letetr O een lepel :)
Met vriendelijke groet,
Melvin