Hart voor Zorg

Datum start: 22-05-2012

Datum einde: 08-06-2012

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
annemarieharting

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Logo voor het label "Hart voor Zorg". Ontwerp van een logo dat zal worden gebruikt als kwaliteitslabel voor zorg- en educatieboerderijen. Zie hierna.


Bedrijfsomschrijving


Landmerc+ werkt aan toegankelijkheid en professionalisering van boerderijzorg. Zie www.landmercplus.nl.

O.a. door de exploitatie van de site www.beterbijdeboer.nl, waarbij groene zorgvragers de best passende zorgboerderijen kunnen vinden.

Locaties worden voorzien van een aantal 'sterren'/'hartjes'. Bedrijven met 3 of meer hartjes krijgen het boerderijzorg-label "Hart voor Zorg".

Voor dit label willen we een logo ontwerp.


Doelgroep


Zorgboerderijen en cliënten/ groene zorgvragers.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De B's van Beter bij de Boer zijn in het logo ontwerp van BeterbijdeBoer als twee verschoven hartjes geprofileerd. Hierop kan worden voortgebouwd met het ontwerp voor "Hart voor Zorg".
Zie kleurgebruik op onze websites www.beterbijdeboer.nl, en bijv. www.boerderijzorg-noordholland.nl.
Het logo zal als merk worden gebruikt op bordjes die als kwalificatie bij de boerderij hangen.

Designer: Gafresh-Grafisch Gafresh-Grafisch
logo-gafresh-grafisch-UWLpCtDk

Gafresh-GrafischGafresh-Grafisch

hallo meneer / mevrouw,

hier heeft u mijn inzending van het logo.

Ik zie uit op uw reactie , als er veranderingen plaats moeten vinden hoor ik het graag ,en dan maak ik daar werk van.

m.v.g
remo
gafresh-grafisch

hilhorsthilhorst

Dag Remo,
Wel mooi ontworpen, maar op een of andere manier spreekt deze minder aan. Bij andere ontwerpen met een hand gaven we aan dat de handen meer associeren met pleegzorg (handen aan het bed) en minder passen bij boerderijzorg wat meer het karakter heeft van welzijn en ontwikkeling. De witte handjes zorgen er ook voor dat het hart rafelig wordt.
Dus je begrijpt wellicht onze wat lagere score.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.