Geen commentaar
Help ons aan het nieuwe logo voor onze dansschool!
- Wedstrijd van: Haags Ballet Centrum
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 02-08-2018
Datum einde: 04-09-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Ik zat nog te denken aan een vlinder. Bij deze een voorstel. Ik hoor graaf wat je ervan vind.

Geen commentaar
Een combinatie van letters.

Geen commentaar
hmm..Hij lijkt hier meer op een geheel. Maar het ontwerp is ook uitdagend en een keer wat anders. Ik hoor het graag. Groetjes, Christy

Geen commentaar
Ik heb gekozen voor een combinatie van letters. Het is een logo om constant de elegante aandacht te trekken. Je blijft ernaar kijken omdat je nieuwsgierig bent wat er afspeelt. Een elegante beweging verwerkt in een logo.
Ik hoor graag wat je hiervan vind.
Groetjes,
Christy
En zou je nog iets kunnen met het "by Claire" ? Ik vind dat meer iets voor een product. Grappig om ze in verschillende kleurencombinaties te zien. Iedere combinatie roept wel een ander gevoel op. Ook de verschillende soorten cirkels geven een ander idee. Ik moet dit even op me in laten werken en ga het hier ook even in de groep gooien.
Groetjes Claire
We vinden het "by Claire" niet echt iets. Dat voelt niet goed. En ik heb het logo aan verschillende mensen laten zien en iedereen vindt het op zich leuk maar veel mensen geven wel terug dat ze vinden dat het lijkt alsof het figuur grote borsten/buik heeft. Het Haags Ballet Centrum vinden we in wat strakkere lettertype mooier dan sierlijk. Zou je wellicht ook iets kunnen met de kleuren die we op onze website gebruiken? Beetje mintgroen en grijs? Nu is het wel heel "balleterig" terwijl we ook andere vormen van dans aanbieden
Hoihoi,
Dank voor de feedback. Ik ga ermee aan de slag en ga kijken wat ik ervan kan maken.
Groet,
Christy

Geen commentaar
Hoi,
Ik hoor graag wat je ervan vind.
Groetjes,
Christy
Als je goed kijkt zijn de letters HBC verwerkt in het logo. Groetjes.
Dank je wel voor je inzending. Hoe langer ik er naar kijk hoe meer het me aanspreekt maar het is nog niet HET logo. Ik vind het figuur heel creatief bedacht! Ik ga het even laten bezinken en kom er later op de dag op terug!
Zou je wellicht nog kunnen spelen met kleuren en lettertypes?