Het oude logo bevat een clownesk figuurtje waardoor de club een uitstraling krijgt van een of ander feestcafé waar Nederlandstalige carnavalsmuziek wordt gedraaid. Een 'club waar elke zaterdag op de dikste beats wordt losgegaan' behoort een modern en strak logo te hebben. In dit logo is Lord Nelson als een abstract figuur weergegeven waarin vooral de admiraalshoed een herkenbaar element is. Het logo is simpel en oogt een stuk serieuzer dan het oude logo. Bovendien is dit logo gemakkelijk te verwerken in een neonlamp aangezien het slechts uit enkele lijnen bestaat. Natuurlijk zijn meerdere kleuren, lettertypen en indelingen mogelijk.
Hergebruik van een oud logo in een nieuwe up-to-date 2013 jasje voor een discotheek/club
Datum start: 09-12-2013
Datum einde: 19-12-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

