en nog een
Met vriendelijke groet
Johnmar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Goedendag,
Hierbij een nieuw voorstel.
Met vriendelijke groet
Johnmar

Geen commentaar

Goedendag
Hierbij een nieuw voorstel.
Met vriendelijke groet
Johnmar

Goedendag
Dank voor u feedback.
Hierbij een aangepaste versie.
Met vriendelijke groet
Johnmar

Goedendag
Hierbij een voorstel voor uw logo.
Ik ben benieuwd naar uw reactie.
Met vriendelijke grot
Johnmar
Bedankt voor je ontwerp.
het idee van de A's in elkaar is leuk, maar ben er nog niet super enthousiast over. Persoonlijk mis ik de kleuren. Dit type grijs/blauw komt een beetje somber over, sorry.
Verder hoeft "microsoft access programma's" niet in het logo verwerkt te zijn.