Hip logo voor
Wedstrijd gegevens:
Behoefte:
Dit zal een website zijn waarop ik columns schrijf over het/mijn leven in New York City. Het wordt een soort online dagboek.
De naam van de website verwijst hier dan ook naar:
- Blackbird = Merel (mijn voornaam)
- Jungle = New York City (naar het liedje "New York, concrete jungle where dreams are made of"). De skyline mag ogen als een jungle.
- Book = verzameling verhalen (mijn columns)
Blackbird's Jungle Book: verhalen over mijn leven in New York City (jungle book kan in deze context ook worden gezien als een soort survival guide: hoe overleef je de jungle die New York City heet)
Elementen die in het logo moeten terugkomen zijn dan ook:
- Merel (althans een zwarte vogel, het liefst elegant)
- New York City (herkenbare elementen, bijvoorbeeld de New York skyline, wolkenkrabbers, het vrijheidsbeeld, etc)
- (Bladzijden uit) een (dag)boek
Ergens in het logo moet ook de naam Blackbird's Jungle Book terugkomen.
Bedrijfsomschrijving:
Doelgroep:
Primair mensen tussen 25-40; secundair iedereen
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Het logo moet een beetje hip zijn.
wouza
-
-
Toelichting van de designer wouza:
Hallo Merel,
Ik heb het geheel op basis van je feedback meer samen getrokken. Ik heb twee versies gemaakt met hele lichte verschillen! Wat vind je er nu van?
Mvg,
Wouter Zaman -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer wouza:
Ik heb alle gegeven informatie in dit logo verwerkt. De kleur van het logo is altijd nog aan te passen!
-
Merel zegt :
Beste Wouza,
Allereerst hartelijk dank voor je inzending. Ik vind het een erg mooi logo. Mijn enige bedenking zit in het feit dat de woorden en de vogel vrij 1-dimensionaal zijn en het boek en de achtergrond (de gebouwen) meer 2-dimensionaal, waardoor het voor mij niet zo lekker matcht met elkaar. Zijn deze elementen misschien wat meer met elkaar in lijn te brengen (dwz alles ofwel 1 ofwel 2-dimensionaal)?
Vriendelijke groet,
Merel -
wouza zegt
Beste Merel,
Dat is zeer zeker bij elkaar te brengen. Ik zal morgen er voor gaan zitten en een nieuwe versie uploaden!
Met vriendelijke groet,
Wouter -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-