Hier dan een nieuwe inzending.
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Jeti,
Beste JH,
Dit ontwerp gaat aardig de goede kant op, zou echter deze graag in wat andere kleurstellingen willen zien misschien andere achtergrond kleuren en de bruin/blauw stelling mag ook los gelaten worden, hoofdzaak is de warmt van het cafe en het sportieve van de hockey.
Gr
Paul
Ik denk dat er iets verkeerd is gegaan met de reactie.
Jeti, klopt maar de inhoud bleef wel het zelfde. dank voor je inzendingen, maar ben na al deze logo's langzaam tot een iets andere weg gekomen. zou graag eens alleen de naam hockeycafe in een passend lettertype zien, met een klein beeldmerkje, of artestiek herkenbaar beeldmerk. gr Paul

Hier mijn inzending, ik vraag mij alleen af of u misschien een logo van de club heeft of iets dergelijks voor de goede blauwe kleur etc.
Hoi Jeti,
Heb wel een logo voor je zie www.EHV-Enschede.nl maar ik stap een beetje van het blauw af denk ik. Bruin en blauw past niet zo, denk meer aan warmere maar toch flitsende kleuren. geld ook voor dit logo is prima alleen de naam te onduidelijk, waarschijnlijk door de kleur keuze.
Zie graag nog een voorbeeld tegemoet.
Gr
Paul