Hockeycafe

Datum start: 07-01-2012

Datum einde: 21-01-2012

Totaal budget: € 125.00
Nieuwste inzending
Book cover
buzzo12

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Om een ohja gevoel te creeren, kijk dat is hockeycafe=Paul=bar=horeca=catering.
Logo laat ik overal op drukken plakken etc. Briefpapier, trainingspakken, wedstrijdshirts etc.

Bedrijfsomschrijving


Sinds kort pachter/eigenaar van het horeca gedeelte van een hockeyclub, onder de naam "Hockeycafe"

Doelgroep


Wil mijn bedrijfsnaam/logo gebruiken als herkenning naar de leden van de hockeyclub en alle andere hockeyclubs uit het hele land

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Bruin/beige voor gezellig, Blauw/wit voor de club kleuren

Designer: Jeti Jeti
logo-jeti-NHmT4JG4

JetiJeti

Hier dan een nieuwe inzending.

PaulPaul

Hoi Jeti,
Beste JH,

Dit ontwerp gaat aardig de goede kant op, zou echter deze graag in wat andere kleurstellingen willen zien misschien andere achtergrond kleuren en de bruin/blauw stelling mag ook los gelaten worden, hoofdzaak is de warmt van het cafe en het sportieve van de hockey.

Gr
Paul

JetiJeti

Ik denk dat er iets verkeerd is gegaan met de reactie.

PaulPaul

Jeti, klopt maar de inhoud bleef wel het zelfde. dank voor je inzendingen, maar ben na al deze logo's langzaam tot een iets andere weg gekomen. zou graag eens alleen de naam hockeycafe in een passend lettertype zien, met een klein beeldmerkje, of artestiek herkenbaar beeldmerk. gr Paul

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-jeti-ky3fBv72

JetiJeti

Hier mijn inzending, ik vraag mij alleen af of u misschien een logo van de club heeft of iets dergelijks voor de goede blauwe kleur etc.

PaulPaul

Hoi Jeti,
Heb wel een logo voor je zie www.EHV-Enschede.nl maar ik stap een beetje van het blauw af denk ik. Bruin en blauw past niet zo, denk meer aan warmere maar toch flitsende kleuren. geld ook voor dit logo is prima alleen de naam te onduidelijk, waarschijnlijk door de kleur keuze.
Zie graag nog een voorbeeld tegemoet.

Gr
Paul

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.