Beste,
Een aantal voorstellen op basis van hetzelfde principe. Mocht u veranderingen en/of er op door willen gaan met een andere touch, hoor ik dat graag! Alvast bedankt voor de feedback
                                        
Datum start: 10-08-2018
Datum einde: 17-08-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
 Webdura
                Webdura
             
                                                    Ik weet niet zo goed of u het volledig kunt bekijken, maar dit is de link naar het volledige bestand in brandsupply: http://www.brandsupply.nl/logo/huiseigenaar-in-nood/131939/ontwerp/882598
 Nederland
                                        Nederland
                                     France
                                        France
                                     Deutschland
                                        Deutschland
                                     Österreich
                                        Österreich
                                     United Kingdom
                                        United Kingdom
                                     International
                                        International
                                    