Geen commentaar
IdentityWorks: de synergie tussen mens en organisatie.
- Wedstrijd van: IdentityWorks
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 01-11-2016
Datum einde: 08-11-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik dacht dat er geen gebruik van stockmateriaal mocht worden gebruikt?

Hallo,
Bij deze het beeldmerk aangepast.
Met vriendelijke groet,
Melvin

Geen commentaar
Zie dezelfde met de zwarte achtergrond

Geen commentaar
Is in de richting van mijn voorkeur, maar heeft niet het wow-effect. Leuk is de vingerafdruk (uniek/ individu). Maar tegelijkertijd maakt dat het minder professioneel/ strak. Het lettertype spreekt me minder aan.
nog in aanvulling: er zijn al erg veel logo's met een vingerafdruk. Daarmee niet onderscheidend
Hallo,
Bedankt voor uw feedback. Ik zal enkele andere opzetjes maken.