Geen commentaar
Ik heb een voorbeeldlogo ontworpen voor de creatieve begeleiding van kinderen en wil dit graag verder uitgewerkt zien.
- Wedstrijd van: Hemels Goud
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 3
Datum start: 31-08-2015
Datum einde: 11-09-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik heb graag het hartje in de cirkel

Geen commentaar
Het aandeel van de negatieve smiley tov de positieve is te groot. Ik heb graag de tekst in de cirkel. Ik vind het wel super knap uitgevoerd, maar vraag me af of dit te flitsend is voor mijn project.

Geen commentaar
Het aandeel van mijn schilderij is hier te klein.

Geen commentaar
deze 2 vind ik het leukste!Om de tekst op een naamkaartje te kunnen lezen is het misschien beter om 1 kleur te gebruiken in het lettertype (zoals de rechtse). Ik vind de linkse voor de rest mooier.