Hallo,
wat vind u van deze versie?
hoor graag feedback?
met vriedelijke groet,
bas abelmann
InstaPIN: Modern en strak logo ontwerp voor PIN automaat verhuurder
- Wedstrijd van: Easy Payment Services
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 28-12-2015
Datum einde: 21-01-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Graag hoor ik uw feedback voor mijn ontwerp. Ik heb de 'i' en de 'p' in elkaar gedaan. De scherpe kanten geeft het een snelle uitstraling.
Met vriendelijke groet,
Bas Abelmann