Internationaal bruikbaar logo voor lachspiegelcentrale.nl

Datum start: 12-01-2012

Datum einde: 25-01-2012

Totaal budget: € 125.00
Nieuwste inzending
Book cover
zzera

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


In verband met onze uitbreiding naar het buitenland is een lachende L, als zijnde de beginletter van Lachspiegel niet toereikend. Daarom zoeken wij naar een nieuwe beeldmerk wat in het rondje kan. Maar als u als ontwerper een compleet nieuw logo bedenkt; ook goed.

Bedrijfsomschrijving


Lachspiegelcentrale.nl Ontwerp, productie, verkoop & verhuur van lachspiegels.

Doelgroep


De doelgroep van lachspiegelcentrale is attractieparken en binnenspeeltuinen. Maar daarnaast ook trainingsinstituten, ziekenhuizen en kinderdagverblijven.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het gebruikte groen in het logo zien wij graag terug. Het groen op het blauw geeft ons inziens een klassieke kwaliteits-uitstraling met luxe. Het nieuwe beeldmerk kan een lijn zijn of een contour van een molen of ......? Het logo moet kwaliteit uitstralen, maar daarnaast mag het een verwijzing zijn naar een Hollands kwaliteitsproduct.

Designer: jeroenvwdm jeroenvwdm
logo-jeroenvwdm-qdvF11V2

jeroenvwdmjeroenvwdm

Beste, hierbij enkele voorstellen voor het logo. Laat me maar weten wat je er van vindt.
Aanpassingen zijn altijd mogelijk.

Groeten Jeroen

info@lachspiegelcentrale.nlinfo@lachspiegelcentrale.nl

Leuk, maar wij willen een internationaal logo wat klasse en kwaliteit uitstraalt en dit ontwerp is vrij kinderlijk en zal zakelijk niet aanslaan op het hogere niveau ben ik bang.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.