Beste,
Hierbij ontvangt u een idee van een huisstijl met uw logo verwerkt.
Ik hoor graag van u zodat ik nog dingen aan kan passen.
Joost
keurmerk kwaliteitskoeriers
- Wedstrijd van: dehandelsman
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 15-02-2015
Datum einde: 18-03-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Goededag, bij deze mijn voorstel voor uw logo, ik ben erg benieuwd naar uw mening.
Graag ontvang ik een terugkoppeling.
Ik heb het logo opgemaakt in Adobe Illustrator, en het is opgebouwd uit vectoren.
Zonder kwaliteitsverlies kunt u deze vergroten en toepassen op de rest van de huisstijl.
Uiteraard kan ik de kleuren aanpassen naar uw wensen.
Mocht dit logo u bevallen, dan kan ik uiteraard een complete huisstijl voor u ontwerpen.
Met vriendelijke groet,
Joost de Doelder
Beste,
Dank je wel voor de beoordeling. Heb je zelf nog aanpassingen en/of toevoegingen die je graag terug wilt zien in het logo?
Joost
Beste,
Heeft u al na kunnen denken over eventuele toevoegingen/wijzigingen zodat ik het logo voor u kan verbeteren?
Joost