Bij deze de aanpassingen.
De R is nu duidelijk leesbaar. Daarnaast heb ik het logo een paar keer verkleind (voor bv een avatar) en in zwart/wit weergegeven. Met het kleurverloop wordt het logo nog dynamischer en straalt het snelheid uit!
Datum start: 30-10-2010
Datum einde: 12-11-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoe zou het staan wanneer je een langer logo ervan maakt met een korte K.
Ik ga ermee aan de slag! Bedankt!

Hierbij mijn inzending. Ik hoop van u te horen!
Met vriendelijke groet,
Iris
Strakke inzending Iris.
Verfrissend.
Misschien zou de leesbaarheid iets beter kunnen maar het is een opvallend logo.