Dat is inderdaad ook nog een mogelijkheid. Omdat de hoofdtekst dan wat langer word, is het ook nog mogelijk om de regel "Kostenko Radio Controlled Racing" erbij te plaatsen.
Mvg,
Michiel
Datum start: 30-10-2010
Datum einde: 12-11-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Alleen is de tekst kostenko radio controlled racing niet in orde. kostenko radio controlled hobby bijv..
Maar dit is gemakkelijk aan te passen.
Ben benieuwd of dit ook in een banner voor forums is te gebruiken.. :O)
Dat is gemakkelijk aan te passen inderdaad. Ik denk dat u met dit logo heel veel kanten op kunt gaan. Het logo is ontworpen met als eis dat het breed inzetbaar is, en dat het gemakkelijk op/in verschillende media toegepast kan worden. Een banner voor forums moet ook geen probleem zijn.
mvg,
Michiel

Hierbij een versie van het logo met www.krc-racing.com toegevoegd. Het regeltje kan eventueel nog wat groter, maar ben bang dat het dan teveel afleid.
Mvg,
Michiel
Hallo Michiel,
En als je de Hoofdtekst aanpast en onderste tekst dus volledig verwijderd.

Hierbij mijn vorige ontwerp in blauwtinten. Het logo is een vector bestand, dus de kleuren kunnen makkelijk veranderd worden om de perfecte kleurcombinatie te krijgen.
Hoor graag wat u van deze versie vind,
Met vriendelijke groet,
Michiel
Hoi Michiel,
Ik ben zeer te spreken over dit design..
Qua kleurstelling etc..is het een kwestie van experimenteren..
Vriendelijke groet,
Marcel
Probeer een KRC-RACING.com erop te plaatsen..
Onderschrift kostenko....is misschien niet eens nodig..

Hierbij mijn inzending. Enkele kernwoorden waarop het ontwerp is gebaseerd:
- "fun"
- vrolijk
- herkenbaar kleurenpalet
- breed toepasbaar
Heb niet zozeer gefocust op het thema snelheid, maar ben een iets andere weg ingeslagen. ;)
Hoor graag wat u ervan vind,
Michiel
Hoi Michiel,
Dank voor je inzending.
Nu nog de finetuning met donkerblauw zoals nu in mijn design zit..ben benieuwd..leuk idee
Bedankt voor uw reactie:) Ik ga een versie maken met donkerblauw als basiskleur, die ziet u hier zo snel mogelijk verschijnen.
Met vriendelijke groet,
Michiel