Thank you for your rating, attached a new idea,
kind regards, Dagmar | VirtualLies
KYC Test Automation is een Software Testing bedrijf
- Wedstrijd van: kyctestautomation
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-08-2017
Datum einde: 30-08-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Ziet er best aardig uit de kleuren combinatie is best mooi! Kun je ook misschien eentje met een logo doen en dan ernaast kyc test automation plaatsen? Wordt wel wat drukker maar misschien is daar wat mee te doen. Als er een logo links staat dan kan ik beslissen alleen de logo gebruiken voor mijn visite kaartjes, linkedin etc