Geen commentaar
LabEde
- Wedstrijd van: stichtingwelzowijs
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 25-07-2020
Datum einde: 28-07-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Nog een variant met een nieuw lettertype

Geen commentaar

Geen commentaar
Bedankt voor de 3 sterren. Hebben jullie nog zaken die ik kan veranderen? Dan post ik een variant cfr jullie opmerkingen.
Mvg Wim

Geen commentaar
Als beeldmerk een combinatie van een lamp = idee en een parachute = het laten landen van het idee.
Hopelijk spreekt dit aan, ik pas aan waar je wenst indien nodig.
Mvg