Geen commentaar
'less is more' logo voor organisatie advies bureau Sensce
Datum start: 13-03-2015
Datum einde: 27-03-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Roel
Dankje wel voor uw complimenten en uw feedback erop
ik heb hem aangepast en hoor graag uw feedback.
met vriendelijke en creatieve groeten Petje

Geen commentaar
Origineel logo, misschien iets te veel kleur. Ik zou hem graag zien met alleen de kleur blauw en zwart die in de pijlen zitten. Is het misschien een idee om slechts twee pijlen te gebruiken (een voor sense, ander voor science) die elkaar versterken of zo