'less is more' logo voor organisatie advies bureau Sensce
Wedstrijd gegevens:
Behoefte:
Het opvallende van het logo zou met name subtiel moeten zijn, dus in verschil lettertypes, grootte van verschillende letterypes, kleur etc.
Sensce is een samenvoeging van de twee woorden Sense en Science en misschien dat hier iets mee te doen valt.
Bedrijfsomschrijving:
Sensce stelt als organisatieadviesbureau de medewerkers van ieder bedrijf centraal. Het is een bureau dat gaat voor lange termijn advisering en niet gericht op korte termijn aandeelhouderswaarde creëren. Wij houden van saneren, maar dan met name in het aantal producten en markten die bedrijven willen bedienen. We zien in vrijwel iedere medewerker potentieel mits goed gepositioneerd in de organisatie.
Wij helpen management van bedrijven met dingen duidelijker en transparanter te maken en doen dit in eerste instantie op gevoel, het boeren verstand. Uiteraard gaan we dit gevoel (Sense) wel nog even aan de tand voelen met de nodige wetenschappelijke literatuur (Science) en de gangbare technieken van moderne bedrijfskunde.
Doelgroep:
wij opereren in zakelijke dienstverlening, B2B, veelal in de maakindustrie.
Daar heerst een:
* no nonsense instelling
* value for money
* niet lullen maar poetsen
* snel resultaat
* to the point
mentaliteit
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Favoriete kleuren voor ons zijn:
Donkerblauw
Zwart
MikesDesign
-
-
MikesDesign zegt
Ontwerp met kleine letters
-
Roelf zegt :
ja, werkt wel goed volgens mij.
-
MikesDesign zegt
Ja ik vind met kleine letters ook erg mooi.
-
Budget Media zegt
strepsil?
http://www.co-operativepharmacy.co.uk/assets/Pharmacy/catalogue/product/large/3654514.jpg
http://www.spicetimes.co.uk/wp-content/uploads/2011/11/ChannelS3-500x446.jpg
dit is al zoooooveel gedaan ... ;-) -
Budget Media zegt
http://www.brandsupply.nl/wedstrijden/logo_huisstijl/ontwerp-een-mooie-huisstijl-voor-een-jong-adviesbureau-voor-social-enterprises-17573/ontwerpen/7116
-
Budget Media zegt
http://www.brandsupply.nl/wedstrijden/logo/logo-ontwerpen-15555/ontwerpen/7116
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
MikesDesign zegt
Beste Roelf,
Dit is mijn logo ontwerp in twee kleurvarianten. Ik ben benieuwd naar uw feedback.
Mvg. Michael
MikesDesign -
Roelf zegt :
heel mooi, allebei de versies moet ik zeggen.
-
MikesDesign zegt
Dank je wel. Als je andere variaties wilt zien (bv. een andere kleurcombinatie), maak ik graag nog een voorbeeld voor je.
-
Roelf zegt :
Hoi, Ik vraag me nog af of kleine letters in plaats van hoofdletters het logo mooier maakt. Zou je dat eens willen proberen?
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-