letsconnect

Datum start: 03-08-2015

Datum einde: 17-08-2015

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Blue Nights Design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een sprankelende, onderscheidende, eigenwijze maar professionele logo met de naam "letsconnect", graag spelen met de C omdat de beginletter van mijn naam begint met een C, deze wil ik met elkaar verbinden. In het logo moet mijn persoonlijkheid terug komen.
Ik omschrijf mijzelf als easy, eigenwijs, informeel, flirterig maar wel professioneel.
Het logo wordt gebruikt voor mijn nieuwe bedrijf waar ik de verbinding ga leggen tussen bedrijven en klanten en bedrijven adviseer hoe groei te verwezenlijken.

Bedrijfsomschrijving


Het leveren van werk aan mensen en het werk leveren voor mensen. Ik ga voor bedrijven werken die een sociaal en economisch component bezitten.
(Uitzend, detachering, verpakkingen, advies, interim)

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


-de C het liefst in het groen, maar ik sta open alle nieuwe ideeen, voor een mooie kleurencombinatie.

Designer: krisi krisi
logo-krisi-41fYds8m

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-krisi-5SUjnu0O

Geen commentaar

CherishCherish

Ik vind de donkere achtergrond mooi, ook het connectie logo erboven! Kan je in het midden van de connectie een oog maken?letsconnect n hoofdletters, spelen met kleurencombinatie, logo erboven?

krisikrisi

Thank you for comment. I will work on it

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-krisi-C23QxDzU

Geen commentaar

CherishCherish

Hallo, hij is mooi en professioneel maar iets wat saai.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.