Lief en zacht logo wat niet truttig is voor de start van uitvaartonderneming

Datum start: 13-11-2020

Datum einde: 20-11-2020

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
SanneKes1998

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een nieuw logo voor de start van mijn eigen uitvaartonderneming. Logo moet goed zichtbaar zijn op een witte achtergrond.

Het gaat om een logo wat warm en zacht is maar niet “truttig” overkomt.

Het gaat om de naam Yvette Vlaar
met een ondertekst “Afscheid & Advies


In de toekomst moet het logo geschikt zijn voor doorontwikkeling ivm het opzetten van een afscheidshuis.

Super leuk als je met me mee wilt denken.

Heel veel succes en ik zou het heel leuk vinden als je voor mij aan de slag wilt gaan.

Bedrijfsomschrijving


Yvette Vlaar Afscheid en Advies – funeralplanner richt zich op ;
- particulieren kunnen een beroep op mij doen om in gesprek te gaan over
uitvaartmogelijkheden, budget, verzekering en het vastleggen van wensen.
- Juist het informeren vooraf aan een afscheid is belangrijk. Hierdoor zullen er ook langdurige projecten/contacten ontstaan.
- Motto; Je kunt pas kiezen als je de keuze hebt.
- Ik ben heel praktisch ingesteld maar ook begripvol en meelevend.

Doelgroep


Particulieren, zowel oud als jong. Over het algemeen zal de doelgroep tussen de 40-60 jaar liggen. We weten allemaal dat het leven eindigt dus heel fijn als je daar zo nu en dan over na mag denken.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik hou van warme tinten, kleur van mijn ogen is groen/grijs. In de bijlage vind je een kleurpallet een een moodboard.

Designer: Suus regelt Suus regelt
logo-suus-regelt-pQJMom3M

Suus regeltSuus regelt

Hallo Yvette, Ik hoop dat je open staat voor een alternatief. Het warme groen met een "gouden randje".

fotofashionfotofashion

Het blaadje vind ik wel mooi, al is hij iets aan de grote kant. Met dit lettertype mijn achternaam schrijven lijkt het net of er een g staat ipv een r. De vervaging in het midden is net of de zon er op schijnt en maakt het niet beter leesbaar. De groene versie heeft daarom mijn voorkeur.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-suus-regelt-mx2TbGN6

Suus regeltSuus regelt

Hallo Yvette, Als bijlage het schetsontwerp. Uiteraard sta ik open voor aanpassingen.

Suus regeltSuus regelt

Hallo Yvette, Zou je van deze variant een alternatief voorstel willen ontvangen me een ander lettertype?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.