dreads/afro 50/50 ;-)
grtz, Ted
Logo: Afro Bros (Deejays)
- Wedstrijd van: Afreakarecords
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 12-08-2011
Datum einde: 31-08-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Here\'s \"my thing\"
Greetz
Creator
Nice! Alleen je ziet een grote afro dat is goed ! Alleen de ander heeft dreads, kan je dat ook naar voren laten komen?
Hallo,
Dank voor je reactie! En de 5*. Idee erachter is \"together as one\" ;-) Ik kan proberen iets meer dreads te laten zien, de over the top coupe moet wel behouden blijven. ;-)
Tot later,
groet,
creator.
p.s. als ik een betere artiestenfoto van jullie zou hebben met voldoende contrast zou ik er nog meer uit kunnen halen.
Binnenkort vervolg