Geen commentaar
Datum start: 17-02-2014
Datum einde: 03-03-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Mooi ontwerp, geen duidelijke associatie met agressie. Kleuren spreken me niet heel erg aan.

Beste Opdrachtgever,
Hierbij mijn logo voorstel in twee kleuren (blauw en oranje).
Het is een strak, fris en herkenbaar logo waarin de confrontatie op een positieve manier centraal staat. De confrontatie zowel met de ander als met jezelf.
Ik hoor graag wat u ervan vindt en of u bepaalde aanpassingen wenst.
Vriendelijke groet,
Raquel