Beste opdrachtgever,
Bij deze stuur ik u mijn eerste voorstel voor uw logo.
Alles kan worden aangepast.
Met vriendelijke groet,
HBGV
Logo Alternatief Genieten
- Wedstrijd van: AlternatiefGenieten
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-11-2012
Datum einde: 28-11-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo HBGV,
Alleerst bedankt voor je inzending.
We vinden het leuk hoe je Alternatief en Genieten hebt vormgegeven en in elkaar hebt gezet met de twee lijnen.
Wat ons direct opvalt is dat het eigenlijk twee losse logo's zijn. Hier gaat ons inziens iets mis. Het moet namelijk 1 logo zijn. Het lettertype van de tekst Alternatief Genieten is naar onze smaak net iets te 'decoratief' en heeft te weinig body.
Voor nu: dit is niet het logo wat we zoeken.