Logo apotheek

Datum start: 09-02-2018

Datum einde: 23-02-2018

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
factor

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zoeken een logo voor een dorpsapotheek die recent is overgenomen.
We dachten aan de kleuren zwart en groen en de link met een apotheek moet visueel zichtbaar zijn. Dus bijvoorbeeld werken met een slang, mortier, kruis maar wel op een moderne en originele manier.
Het logo zal gebruikt worden voor sociale media en alle communicatie die vanuit de apotheek vertrekt. Het logo zal ook verschijnen op onze eigen gemaakte bereidingen en cosmetica lijn.
Alvast bedankt!

Bedrijfsomschrijving


De apotheek noemt Apotheek Bierbeek.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: reffeeh reffeeh
logo-reffeeh-ClXgEchk

reffeehreffeeh

Hier weer een design met beide teksten een ander lettertype. Ik heb er ook een overloop in gegooid tenzij u meer van het strakke, een kleur bent, dan pas ik hem wel weer aan.

Groetjes,
Jayden

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-reffeeh-rkj6snTc

reffeehreffeeh

Uitvoering met een zwart tintje.

FarmacoachADFarmacoachAD

Met het zwarte tintje vind ik het mooier, alvast geslaagd. Lettertype niet helemaal mijn ding, kan je daar iets anders proberen? Alvast bedankt!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-reffeeh-MEVFr3bM

reffeehreffeeh

Geen idee of Farmacoach de naam is van jullie apotheek, anders kan het altijd veranderd worden. Eventuele feedback hoor ik graag.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.