Geen commentaar
Logo (beeld/woordmerk) voor informatief consumentenplatform; ConsuSlimmer.nl
- Wedstrijd van: JosGilissen
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 21-06-2017
Datum einde: 01-07-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Bijgaand nog 2 concepten van mijn kant. Uitkijkend naar uw reactie,
mvrgr Ted
Deze is erg gaaf. Langzamerhand zat ik deze kant op te dromen. Goed te merken dat de hitte wat is afgenomen
;-) dank, ook dit idee wordt schaamteloos overgenomen... baal hier enorm van. Ik hoop dat u dat meeneemt in uw eindoordeel. Als u nog aanpassingen wil zien op hetgeen ik heb voorgesteld dan hoor ik dat graag. (morgen jarig dus dat wordt taartje eten ipv...) Succes met uw keuze in ieder geval.
mvrgr Ted
Ted, ik bedacht me net iets, wat ik ga proberen uit te leggen.
Is het mogelijk om het beeldmerk i.p.v. de C te zetten. Met een locatie-driehoekje eronder en een (licht) groene vink erin. De .nl mag je dan wat mij betreft laten varen. Een en ander mag in een iets dunner font.
Groeten,Jos
Het woordmerk mag overigens helemaal in het blauw, licht en donker, tenzij dat er niet uitziet. En eventueel boven het woordmerk 5 gele/gouden sterretjes in een rechte lijn :)

Beste Heer Gillissen,
Bijgaand mijn deelname aan de door u uitgeschreven wedstrijd. Ik kijk uit naar uw reactie.
Met vriendelijke groet, Ted
Ted, dank je wel.
Verfrissend en subtiel. Met de kleuren kan nog gespeeld worden, maar dit benaderd al goed wat ik zoek. De mensen, het samen doen. Subtiel de C en S verwerkt en een mooi lettertype voor de naam.
Dank! Inderdaad kleuren zijn aan te passen naar uw wens.
mvrgr Ted
Het valt niet mee om zelf iets te verzinnen manmanman...
En de hitte helpt vast ook niet. Helpt de toelichting bij de uitdaging van het beeldmerk niet? In mijn hoofd blijft een "vinkje" en het foursquare/locatie ding zitten voor richting. Of nu ik er zo over nadenk een duimpje. Maar goed, hier is het ook heet ;)