Hallo opdrachtgever,
Hierbij het logo zoals u aangaf het het liefst te zien.
Hoe ik op het idee gekomen ben: het moest passen bij het logo van bovemij, het teken is van \"goed\"\"prima\". het bolletje kun je zien als het puntje op de i van info.
Dus in het kort: prima info.
Misschien niet helemaal soepel uitgelegd maar gedachten op een goede manier zwart op wit zetten is een beetje moeilijk.
Hopelijk vindt u het iets.
Mvg, Marjon
logo corporate intranet
Datum start: 10-06-2011
Datum einde: 04-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Marjon,
De kleur is zo veel beter maar helaas zijn we van mening dat het ontwerp toch te ver afstaat van het ontwerp van ons intranet. In ieder geval bedankt voor je inzending

Geen commentaar
Hallo Marjon,
Oranje is niet de kleur, wel leuk om te zien maar tegen een grijze achtergrond is het effect weg

Geen commentaar
Hallo Marjon,
Volgens ons een verbetering tov van je eerste inzending, alleen ik zou het lichtgroen uit de letter O en M weglaten en het lichtvlekje in de punt op de V ook.

Hallo opdrachtgever,
Hierbij mijn inzendingen.
Ik hoor graag wat u ervan vindt.
Bvd, mvg,
Marjon
Hallo Marjon,
Leuk idee voor het beeldmerk, kun je vertellen hoe je tot dat idee bent gekomen?
Het twee-kleuren idee door de letters is niet helemaal wat we zoeken