Logo design (creatieve vrijheid)

Datum start: 08-03-2018

Datum einde: 15-03-2018

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
Bram1910

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


English version below


Hi allemaal,

Wij zijn SleepOver, wij hebben een slaappakket ontwikkeld voor de onverwachtse slaappartij. In dit pakket zitten een aantal gemak voorzieningen. Het pakket bevat, condooms, een tandenborstel, mintjes en make-up doekjes.

We zoeken een passend logo hiervoor en daarvoor hebben jullie creatieve vrijheid. We hebben geen voorkeur voor kleuren of vormen. Het moet een professioneel logo met wat speelsheid zijn. Het logo moet een icoon en onze naam bevatten. Let op de naam: SleepOver.

Wij zien graag jullie ontwerpen tegemoet. Het winnende logo krijgt ook een pakket opgestuurd:-) Naast de vergoeding uiteraard!

Succes!

Met vriendelijke groet,

Team SleepOver

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: anejngo anejngo
logo-anejngo-WpTZJZNg

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-anejngo-ZGzwO1gG

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.