Logo dierenpraktijk

Datum start: 14-04-2012

Datum einde: 01-05-2012

Totaal budget: € 85.00
Nieuwste inzending
Book cover
Nylstb

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Bijgevoegd logo van Equimedi vind ik erg mooi met de lijnen in de vorm van een paardenhoofd; zelf zou ik het in zo'n lijnen willen hebben, maar dan moet het een poot in een hand voorstellen (zie andere bijgevoegde afbeelding). Dat zou mijn eerste keuze zijn.

Verder vind ik het laatste bijgevoegde logo vrij mooi; in 1 afbeelding meerdere dieren zien. Helaas kan het niet alleen hond en kat omdat ik alle diersoorten behandel, maar misschien heeft iemand een leuk idee.

Andere optie is misschien op de i een groen blad en/of de letters in een grasprint, waarbij je het lijkt alsof in de letters van de naam grassprieten zitten (deel grasprieten deel lucht)-> wel levensechte grassprieten en geen getekende.


Dit zijn mijn eigen ideeën, maar ben zeker vrij om andere opties te creeëren omdat ik juist graag ook andere ideeën wil overwegen.

Bedrijfsomschrijving


Natuurgeneeskundige praktijk voor dieren gericht op advies en behandeling m.b.t. gezondheid en gedrag.

Naam is inmiddels bekend: Triple Animal

Doelgroep


Diereigenaren

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Lichte voorkeur voor paars (geen knalpaars), maar alle kleuren zijn welkom.

Designer: Nylstb Nylstb
logo-nylstb-Kr0pcunY

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-nylstb-VDfWZZJI

NylstbNylstb

Toch nog even een eigen idee.
Mvg, Niels

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-nylstb-EthxoNgu

NylstbNylstb

Hierbij de een tweede opzet voor uw logo.
Ik heb de kleuren aangepast naar paars.
Wat vindt u er van?

Mvg, Niels

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-nylstb-Df4WCcuO

NylstbNylstb

Hierbij mijn opzet voor uw logo.
Fleurig en vrolijk zoals dieren horen te zijn.
Deze stijl is zeer gemakkelijk door mij aan te passen. Wilt u een ander dier zien? het is mogelijk. Ook de kleuren zijn goed aan te passen.

Bedenkt u even hoe leuk u dit logo kan combineren met de rest van de huisstijl. Visitekaartjes, brieven.. en zelfs het pand kan aangepast worden naar de gekleurde driehoeken.

Ik ben zeer benieuwd wat u er van vindt.

Mvg, Niels

FAretsFArets

U kunt het goed verkopen :-) Ik vind het leuk gevonden, maar het is niet de stijl die ik zoek c.q. me aanspreekt

NylstbNylstb

Bedankt voor uw reactie, ik wens u nog veel succes met uw bedrijf.
Mvg, Niels

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.