L.S.,
Bijgaand met een rustiger variant van het logo.
MvG,
Ludo.
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



L.S.,
Bijgaand nog een variant met ander lettertype.
MvG,
ArtPack.
Lettertype is absoluut mooi. Het logo vind ik wat druk

Bijgaand een wat beter leesbare variant.
MvG, Artpack.

Hallo, Bijgaand een aangepaste versie met de dieren naast het logo.

Hallo, hierbij een variant met de nadruk op natuur geneeskundige behandeling. MvG, ArtPack.
Hallo ArtPack,
Ik waardeer je inzet. Gras in het lettertype vind ik mooi. De dieren zou ik liever ernaast zien denk ik.

Bijgaand een aangepaste versie van het logo, met het konijn vervangen door paard. MvG, ArtPack.

aansluitend op mijn voorstel voor de naam, hierbij voorstel voor logo. MvG, ArtPack.
Lettertype is mooi en de vogel op de i is erg leuk gevonden. Afbeelding is ook mooi, maar ik mis een paard wat waarschijnlijk een redelijk deel van de klantenkring gaat uitmaken. Hond, kat, paard zijn belangrijk, maar ik vind het konijn in de afbeelding met de grote oren ERG leuk. Dilemma dus...Zou je op de een of andere manier een paard in het logo kunnen verwerken? (het moet niet te druk worden). Als het niet anders kan moet het konijn weg..