Logo economisch onderzoeksbureau

Datum start: 12-01-2012

Datum einde: 26-01-2012

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
MRine

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We zoeken een nieuw, compact logo dat past bij ons werk en onze missie. Ons huidige logo (zie file met Groot logo) is meer een briefhoofd dan een echt logo. We gebruiken het ook voor onze website (www.profundo.nl), maar daar neemt het teveel ruimte in. We hebben wel een compacte versie van ons logo (zie file met Klein logo), waar ook dat vinden we qua vorm niet echt geschikt.

Bedrijfsomschrijving


Profundo is een economisch onderzoeksbureau met 5 medewerkers in Amsterdam. We doen financieel en economisch onderzoek naar internationale grondstofketens (mijnbouw, landbouw, bosbouw, e.a.) en naar investeringen van banken, pensioenfondsen en andere financiële instellingen. Met de rapporten die we schrijven en de strategische adviezen die we geven, willen we bijdragen aan duurzame ontwikkeling en sociale rechtvaardigheid. Profundo betekent “diepgaand” in het Spaans, kwaliteit staat in ons onderzoekswerk voorop.

Doelgroep


Profundo werkt vooral voor maatschappelijke organisaties uit binnen- en buitenland, die zich bezighouden met mensenrechten, milieu en ontwikkeling. Ook werken we voor onderzoeksinstituten, overheidsinstanties, media en bedrijven.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Qua uitstraling, vormgeving en kleuren moet het logo passen bij ons streven naar duurzaamheid door middel van kwalitatief goed onderzoek. Het logo moet bruikbaar zijn voor de website, rapportomslagen, notities, folders en visitekaartjes. Het logo moet “Profundo” en “economic research” bevatten.

Designer: kolin kolin
logo-kolin-r5nkPg3M

kolinkolin

V4

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-kolin-qTU1bnfM

kolinkolin

Versie 3

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-kolin-prAInvH6

kolinkolin

Profundo,

Bedankt voor uw feedback! Ik zal vandaag een aantal verschillende versies uploaden.

Mocht u in de gelegenheid zijn, neem dan contact op met me. We kunnen dan samen naar uw wens toe werken.

Mvg,

AviantArt

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-kolin-zWJbydEG

kolinkolin

Beste Profundo,

Hierbij mijn eerste idee voor uw toekomstig logo.

BVD voor de feedback

Met vriendelijke groet,

Aviant Art

contrastcontrast

Idee is leuk, zeker als je door het vergrootglas iets ziet wat duurzaamheid voorstelt. En het mag wel iets kleurrijker.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.