Geen commentaar
Datum start: 15-12-2016
Datum einde: 07-01-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Helaas dit is voor ons niet waar direct een goed gevoel bij hebben
Helaas dit is ook dit voor ons niet waar direct een goed gevoel bij hebben
Helaas dit is ook dit voor ons niet waar direct een goed gevoel bij hebben
Helaas is ook dit voor ons niet waar direct een goed gevoel bij hebben
Hoi Hansja
Geeft niet hoor als U wat weet laat het maar even weten
mvg Petje

Geen commentaar

Geen commentaar
Dit is wel wat ik bedoelde maar nu ik het in het 'echt' zie heb ik toch niet het gevoel dat dit het is maar kan ook niet aangeven wat ik mis
Hoi Dank U wel Hansja
misschien de kas weg
mvg Petje

Geen commentaar
Ik sta versteld van de snelheid waar mee je het wijzigt :) ik vind de "globe" helaas wat ouderwets aan doen. Indien mogelijk een voorbeeld met een "normale" wereldbol. Die mag dan het liefst donkergroen zijn en het "huisje" dan zwart of rood.
Vandaag ben ik denk niet meer online dus pas vanaf morgen een evt commentaar te verwachten
Hoi Dank U wel Hansja
ik ga hem zowieso voor U aan passen dan hoor ik het morgen wel van U mvg Petje

Geen commentaar
Het logo vind ik mooi strak en duidelijk alleen mis ik een "link" naar Wereld. De letterkeuze vind ik prima
Hoi Dank U wel Hansja
ik ga hem voor U aanpassen
met creatieve groeten Petje
Hoi Hansja
Ik had ze al wel gehaald de andere
mvg Petje